top of page
  • E-Dergi ürünü satın alımı sırasında kullanıcının verdiği bilgiler e-dergi.aslanneferler.org alan adındaki sisteme kayıt için kullanılır.

  • Kullanıcının satın alma sırasında verdiği bilgiler doğru kabul edilir. Yanlış bilgiler nedeniyle kendisine ulaşılamaması halinde oluşacak aksaklıklardan aslanneferler.org sorumlu değildir.

  • E-Dergi ürünün satın alınmasının ardından 24 saat içerisinde  (hafta sonuna denk gelen siparişlerde en geç takip eden iş günü içinde) e-dergi.aslanneferler.org adresindeki sistemde tarafımızdan açılacak hesabın etkinleştirilmesiyle başlar ve satın almış olduğunuz dergiyi/dergileri kapsar.Hesap oluşturulduğunda E-dergi  kullanıcı ve şifre işlemleri için sistem tarafından bir e-posta gönderilir.  Abonelik süresi dolduğunda hesap askıya alınır ve yeniden satın alma olmadığı sürece içeriklere erişim engellenir.

  • E-Dergi satın alan kullanıcının eriştiği içeriklerin bir kopyasını alma ve saklama hakkı vardır. Ancak bu kullanıcı satın alma işlemini gerçekleştirdiği sırada bu içerikleri paylaşmayacağını beyan ve kabul etmiş sayılır. Eğer içerikler herhangi bir şekilde paylaşılırsa bu durumun doğuracağı hukuki sonuçlardan kullanıcı sorumludur.

  • Kullanıcının satın alma sırasında verdiği bilgilere dayanılarak açılan e-dergi.aslanneferler.org hesabı yalnızca kullanıcıya özeldir ve aynı anda bir oturum açılabilir. Sistemde oluşturulan kullanıcı adı ve şifresinin paylaşılması halinde doğacak sorunlardan kullanıcı sorumludur.

  • Sistemdeki bütün dosyaların kullanım hakkı aslanneferler.org aittir.  İzinsiz paylaşılmasının hukuki sonuçları vardır.

bottom of page